Kordyaczny Tradycja i Smak

Przetwórstwo Gastronomiczno- Garmażeryjne i Chłodnictwo S. C. A. Kordyaczny K. Kordyaczna ul. Kasztelańska 7, 88-100 Inowrocław

JAKOŚĆ RENOMA ZAUFANIE

Firma jest spółką rodzinną, która działa na rynku od 1993 roku. Prawdziwa pasja do gotowania, udoskonalania istniejących przepisów oraz dbałość o szczegóły na każdym etapie produkcji wpływa na doskonały smak naszych wyrobów. Nasza Firma cieszy się niesłabnącym zainteresowaniem i uznaniem ze wzglądu na znakomite walory smakowe. Głównym produktem naszej firmy są surówki warzywne, które pochodzą z upraw ekologicznych, od miejscowych rolników. Nasze przetwory wykonujemy wyłącznie ręcznie, a przepisy oparte są na starych, sprawdzonych recepturach regionalnych.

Prawidłowa obróbka termiczna, odpowiednio dobrana receptura powoduje, że produkt nie musi posiadać konserwantów. Pod względem jakości i smaku swoich wyrobów możemy konkurować z największymi producentami przetworów rybnych w Polsce. Posiadamy System HACCP, który poprzez analizę potencjalnych zagrożeń dla zdrowia konsumenta pozwala na produkcję w pełni bezpiecznych wyrobów. Naszym celem jest poszerzanie działalności oraz zapewnienie klientom produktów o najwyższej stałej jakości i przystępnej cenie.